E-Ticaret

B2C NEDİR? AVANTAJLARI NEDİR? B2B-B2C-C2C Farkları Nelerdir?

B2C e ticaret

B2C E TİCARET NEDİR?

B2C Avantajları Nelerdir Tüm Dünyaya Satış

‘’Üreticiden tüketiciye’’ mantığıyla çalışan B2C e ticaret ile dünyanın diğer ucuna dahi satış yapmanız mümkündür. Şirketin mal veya hizmetlerini internetten satış için üreticiden son tüketiciye sunması esastır. Günümüzde en sık karşılaştığımız B2C e ticaret modelidir. Mantığı e ticaret sitelerinde veya trendyol, hepsiburada, n11, vb pazaryerleri sergilenen ürünlerin sepete atma ile satın alınmasıdır.

B2C e ticaret sistemi ile birçok gideri ortadan kaldırıp potansiyel müşteri havuzunuzu oldukça geniş tutabilirsiniz. Doğru SEO stratejileri ile tahmin ettiğinizden çok daha fazla ziyaretçiye sahip olursunuz. Üstelik dükkan, kira, fatura dertleri olmadan…

B2C Avantajları Nelerdir Gider Azaltma
Glosyapp.com veya websayfasiolustur.com sitemizde bulunan gelişmiş e ticaret altyapılarımız sayesinde kendi mağazasını kurmuş ve e ticaret ile satış yapmak üzere işini daima geliştiren firmalar arasında yer alabilirsiniz… İhtiyacınıza uygun en iyi B2C e ticaret altyapısını inceleyip bizlerden danışmanlık alabilirsiniz.
Web sayfamız üzerinden hosting, domain, e ticaret scripti ve web sitesi hazırlama işleminizin tüm aşamalarında ihtiyacınızı görecek seçenekleri inceleyerek, sıfırdan bir internetten satış ağı kurabilirsiniz. E ticaret konusunda tecrübelisiniz ya da sıfırdan başlayacaksınız… Hiç fark etmez. Yurtdışına ürün satmak ya da yurt içi ürün satışı konusunda deneyim elde etmek için websayfasiolustur.com sitemizi detaylı inceleyin.

B2B NEDİR?

What is the difference between B2C, B2B, C2C and C2B | Blog Drudesk

Üreticiden üreticiye yapılan alışverişi temsil etmektedir. Üretici firmadan yine bir üreticiye ya da firmadan yine bir firmaya yapılan ürün veya hizmet satışıdır. B2B satış modelinde Hem alıcı hem satıcı şirketlerden oluşmaktadır.

C2C NEDİR?

C2C Pazaryeri E-ticaret Nedir ? - KobiDirekt
C2C e ticaret modelinde tüketici ve tüketici arasında bir alışveriş gerçekleşir. Pazaryeri platformunda veya e ticaret sitesinde kendileri belirlediği fiyatlandırma sistemi ile e ticaret yapmaktadır. Şirketleşmeden satış yapılabilmesi sebebiyle C2C e ticaret de oldukça popüler durumdadır.

Websayfasiolustur.com sizin için ne yapıyor?
İnternet üzerinden ürünlerinizi satabileceğiniz sizlere ait ve özel e-ticaret sitesi kurmaktayız. Süreçte sizlere hazır e-ticaret çözümleri üretiyoruz. Satışlarınızı arttıracak altyapı hizmetini sunuyoruz. B2C E ticaret paketlerimiz içerisinden ihtiyaçlarınızı seçin. E-ticaret satışlarınızı arttıracak yapıları ve modülleri belirleyip sizlere uygun e-ticaret paketini satın alıyorsunuz. Bizimle e ticaretten satışın keyfini doyasıya çıkartın! Daha fazla edinim için E ticarette satışları artırmanın yolları konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir