Sıkça Sorulan Sorular

En Çok Sorduğunuz Sorulardan Bazıları

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemi 1 defaya mahsus olarak yapılmaktadır. Ekstra kurulum ek ücrete tabidir.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?
Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.
Kendi hostumda barındırabilir miyim?
Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Ac curae aliquet vivamus aptent duis congue urna venenatis ridiculus faucibus tincidunt a lorem rutrum nullam potenti adipiscing.Adipiscing.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

HAKKIMIZDA BİLGİLER

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

  Glosyapp Web Çözümleri Sayesinde Hızlıca Web siteniz için hosting, domain, web site scriptleri ve görsel destek sağlayabilirsiniz.

   

   

   

  • Erzene Mah. Gençlik Cad. No:11 BORNOVA/İZMİR
  • (0531) 260 78 19
  • (0531) 260 78 19
  • Hafta İçi - 09:30 00:00
  • Hafta Sonu - 11:00 00:00