Uncategorized

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

Marka kimliğinin büyük bir parçası olan kurumsal site tasarımı ; Kişi veya kurumların sunmakta oldukları mal, hizmet, ürünleri pazarlaması amacıyla yapılmaktadır. Glosyapp.com alt markası olan Websayfasiolustur.com üzerinden işletmenize en uygun web site yazılımı seçimini yaparak pazarlama çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

İyi bir web tasarım hizmeti sonucunda kullanıcı deneyimi maksimum bir siteniz olur. Arama motorlarında en üst sıralarda yer alabileceğiniz ve rakiplerinizden sizi kolayca sıyıracak kurumsal web sitesi. Hızlı ve kolay erişim ile mobil uyumlu web site çalışmalarımıza referanslarımız kısmından göz atabilirsiniz.
Web tasarımın temel amacı müşterilerinizin web sitenize girdiği anda tüm hizmetlerinize ve yapmış olduğunuz çalışmalara erişimini hızlı tutmasıdır. Rakip olan ve otoriter web sitelerini iyi analiz oldukça önemlidir. Kullanıcı alışkanlıkları da değerlendirilerek çalışmanıza başlanır.

ajans v7 plus web site scripti web sayfası oluşturajans v4 scirpti web sayfası oluşturAjans v3 web site scripti

Kurumsal Web Sayfası Fiyatı Nedir?

Web site fiyatlandırmasını Ortalamanın üzerine taşıyacak belirli etmenler mevcuttur. Kurumsal web site tasarımınızda SSL sertifikası veya çok dil desteği gibi spesifik eklentiler gerekir. Bunlar web site maliyetinizi artırmamalıdır. Hazır altyapı seçeneklerimiz her sektöre uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çoklu dil seçenekleri sunan ve gelişmiş SEO altyapısına sahip web site yazılımlarımız mevcuttur. Bu sayede siteniz daha hızlı bir şekilde yayına alınacak. Ayrıca, özelleştirilebilir php tabanlı hazır site scriptleri de sunuyoruz.

Hangi sektörde olursanız olun özelleştirilebilir yazılımlarımız sayesinde altyapınız 20 dk da hazır. Teknik detaylarda boğulmadan, farklı ek hizmetler için zaman kaybetmeden işlemlerinizi halledelim.
Kurumsal web sitesi için alan adı (domain), hosting, tasarımsal ihtiyaçlarınız ve teknik detaylar gibi her alanda profesyonel destek sunuyoruz. Siz işinize odaklanın. Siteniz bize emanet!

Diğer blog yazılarımıza göz atarak, hazır site scriptleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

 

 

İzmir Web Tasarım – Uygun Fiyatlı Profesyonel Web Sayfası

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir